Zobrazené hotely

Nájdite si hotel

Woodpecker Lodge, Watlington

Jednoduchá online rezervácia Woodpecker Lodge a ďalších hotelov, penziónov, apartmánov, hostelov v obci Watlington bez rezervačných poplatkov.

V našom rezervačnom systéme si môžete veľmi jednoducho zarezervovať izbu, či ubytovanie v Woodpecker Lodge (Chaty), ubytovanie Watlington, ale aj ubytovanie na celom svete.

Venujte pozornosť # Podmienkam platenia zálohy a Storno podmienkam# v Woodpecker Lodge . Každá z možností rezervácie izieb, či zariadení Woodpecker Lodge môže mať tieto podmienky rôzne.

Po zadania dátumov príchodu a odchodu so Vám zobrazia iba dostupné (voľné) izby, či ubytovacie jednotky alebo informácie o vypredaniu. Podľa názvu izby, či ubytovania (Možnosti rezervácie) uvidíte o akú ubytovaciu jednotku Woodpecker Lodge sa jedná.

Ceny sú za celú ubytovaciu jednotku (napr. za izbu, vilu alebo niekoľko izbový apartmán) za celé zvolené obdobie a pre uvedený počet ľudí. Objednajte Woodpecker Lodge vždy s predstihom a čo najskôr, nech Vás nepredbehne niekto rýchlejší.

0

Woodpecker Lodge (Chaty), Watlington

Watlington, Spojené kráľovstvo (Zobraziť hotel na mape)

Woodpecker Lodge
Woodpecker Lodge 1Woodpecker Lodge 2Woodpecker Lodge 3Woodpecker Lodge 4Woodpecker Lodge 5Woodpecker Lodge 6Woodpecker Lodge 7Woodpecker Lodge 8Woodpecker Lodge 9Woodpecker Lodge 10Woodpecker Lodge 11Woodpecker Lodge 12Woodpecker Lodge 13Woodpecker Lodge 14Woodpecker Lodge 15Woodpecker Lodge 16

Woodpecker Lodge is a cottage in Watlington with access to a garden. The property has garden views and is 43 km from Peterborough.

The cottage is fitted with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with an oven and a toaster. The cottage also features a bathroom with a hot tub and a bath or shower.

Kings Lynn is 8 km from the cottage. The nearest airport is Norwich International Airport, 61 km from the property.

Pre zobrazenie dostupnosti a cien izieb, zadajte dátum príchodu a odchodu

Hotelové zariadenia (Woodpecker Lodge)

Bazén a wellness

Vírivka/jacuzzi

Spoločné priestory

Záhrada

Rôzne

Nefajčiarske izby, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske

Všeobecné podmienky (Woodpecker Lodge)

Príchod od 16:00

Odchod do 10:00

Pre ďalšie informácie zvoľte dátum svojho príchodu a odchodu

Dôležité informácie (Woodpecker Lodge)

Upozorňujeme, že pred príchodom je potrebné uhradiť celú sumu rezervácie. Cottages.com Vám pošle potvrdenie s detailnými informáciami o platbe. Po prijatí platby dostanete e-mail s údajmi o ubytovacom zariadení, vrátane adresy a miesta, kde si vyzdvihnúť kľúče.